FORMEXPLODE – niezawodny sposób na przyrost masy

Szukasz produktu, który wzmocni efekt treningu, wpływając na szybszy przyrost masy mięśniowej? Wypróbuj Formexplode - suplement o potrójnym działaniu, stworzony dla prawdziwych mężczyzn.

Skuteczność Formexplode opiera się na trójfazowym działaniu: w pierwszym etapie składniki preparatu oczyszczają organizm z toksyn i nadmiaru wody. W drugim wpływają bezpośrednio na mięśnie, przyspieszając ich wzrost oraz zamieniając tkankę tłuszczową w mięśniową. Ostatnia faza służy utrwaleniu i stabilizacji efektów. Opracowana w ten sposób formuła sprawia, że organizm jest lepiej przygotowany na przyjęcie dostarczanych składników, szybciej je wchłania i zatrzymuje na dłużej. Regularne przyjmowanie preparatu zapewnia większą wytrzymałość mięśni i ścięgien we wszystkich partiach ciała, mniejszą podatność na kontuzje, wzrost energii oraz poprawę wydolności kondycyjnej. Takie efekty umożliwia najwyższy stopień czystości substancji aktywnych: w skład preparatu wchodzi 30 składników, dobranych na podstawie wieloletnich badań. Wśród nich warto wymienić pięć wiodących:

 

L-Arginina uczestniczy w syntezie kreatyny - związku niezbędnego do przechowywania energii w mięśniach. Stymuluje wydzielanie tlenku azotu, który rozszerza naczynia krwionośne, pozwalając im odpowiednio wykorzystać substancje odżywcze zawarte we krwi. Ponadto korzystnie wpływa na poprawę wydolności organizmu.

 

Kreatyna niezbędna przy rzeźbieniu i kształtowaniu sylwetki, posiada silne właściwości anaboliczne oraz ergogeniczne, przyśpieszające przyrost masy mięśniowej. Dzięki niej mięśnie stają się większe, nabierają siły i wytrzymałości. Kreatyna wspiera również proces regeneracji w czasie przerw między treningami.

 

L-karnityna zmniejsza liczbę mikrouszkodzeń mięśni, przyśpiesza ich regenerację i nadbudowę. Wspomaga proces redukcji tkanki tłuszczowej, zapobiega efektowi jo-jo. Gwarantuje poprawę wytrzymałości, kondycji oraz wydolności organizmu, jest doskonałym źródłem energii w czasie dni treningowych.

 

L-Tyrozyna to jeden z podstawowych aminokwasów białkowych. Odgrywa kluczową rolę w pobudzeniu neuroprzekaźników do produkcji dopaminy i noradrenaliny. Odpowiadają one za odczuwalność zmęczenia oraz koncentrację.

 

BCAA to aminokwasy rozgałęzione, posiadające działania przeciwkataboliczne. Opóźniają poczucie zmęczenia i przyśpieszają proces odnowy. Ich regularne stosowanie sprzyja anabolizmowi masy mięśniowej oraz skuteczniej hamuje jej rozpad.

 

 

 

 

Ze względu na uniwersalność i szerokie spektrum działania suplement Formexplode rekomendowany jest zarówno zawodowym sportowcom, jak i osobom trenującym amatorsko. Poza wzrostem masy mięśniowej i poprawą kondycji gwarantuje również dodatkowe korzyści: wspomaga odchudzanie, wpływa na szybszą regenerację organizmu, poprawia potencję, wspiera układ immunologiczny, zmniejsza potliwość, działa detoksykacyjnie. A to wszystko już w kilka tygodni!

Polecane

W jakim obuwiu podnosić ciężary?

W jakim obuwiu podnosić ciężary?

Czy wiesz, że niewłaściwy strój lub nieodpowiednie buty...

Najlepsza pora na bieganie

Najlepsza pora na bieganie

Niektórzy biegają rano, inni wieczorem, jeszcze inni...

Czy bieganie jest dla każdego?

Czy bieganie jest dla każdego?

Bieganie jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin...

Odżywka białkowa na odchudzanie

Odżywka białkowa na odchudzanie

Na rynku suplementów wspomagających odchudzanie bardzo...

Galeria zdjęć

Trening na masę dla początkujących Jak dbać o kolana podczas treningu? Erytropoetyna: jak działa i gdzie ją kupić? Produkty bogate w białko