FORMEXPLODE – niezawodny sposób na przyrost masy

Szukasz produktu, który wzmocni efekt treningu, wpływając na szybszy przyrost masy mięśniowej? Wypróbuj Formexplode - suplement o potrójnym działaniu, stworzony dla prawdziwych mężczyzn.

Skuteczność Formexplode opiera się na trójfazowym działaniu: w pierwszym etapie składniki preparatu oczyszczają organizm z toksyn i nadmiaru wody. W drugim wpływają bezpośrednio na mięśnie, przyspieszając ich wzrost oraz zamieniając tkankę tłuszczową w mięśniową. Ostatnia faza służy utrwaleniu i stabilizacji efektów. Opracowana w ten sposób formuła sprawia, że organizm jest lepiej przygotowany na przyjęcie dostarczanych składników, szybciej je wchłania i zatrzymuje na dłużej. Regularne przyjmowanie preparatu zapewnia większą wytrzymałość mięśni i ścięgien we wszystkich partiach ciała, mniejszą podatność na kontuzje, wzrost energii oraz poprawę wydolności kondycyjnej. Takie efekty umożliwia najwyższy stopień czystości substancji aktywnych: w skład preparatu wchodzi 30 składników, dobranych na podstawie wieloletnich badań. Wśród nich warto wymienić pięć wiodących:

 

L-Arginina uczestniczy w syntezie kreatyny - związku niezbędnego do przechowywania energii w mięśniach. Stymuluje wydzielanie tlenku azotu, który rozszerza naczynia krwionośne, pozwalając im odpowiednio wykorzystać substancje odżywcze zawarte we krwi. Ponadto korzystnie wpływa na poprawę wydolności organizmu.

 

Kreatyna niezbędna przy rzeźbieniu i kształtowaniu sylwetki, posiada silne właściwości anaboliczne oraz ergogeniczne, przyśpieszające przyrost masy mięśniowej. Dzięki niej mięśnie stają się większe, nabierają siły i wytrzymałości. Kreatyna wspiera również proces regeneracji w czasie przerw między treningami.

 

L-karnityna zmniejsza liczbę mikrouszkodzeń mięśni, przyśpiesza ich regenerację i nadbudowę. Wspomaga proces redukcji tkanki tłuszczowej, zapobiega efektowi jo-jo. Gwarantuje poprawę wytrzymałości, kondycji oraz wydolności organizmu, jest doskonałym źródłem energii w czasie dni treningowych.

 

L-Tyrozyna to jeden z podstawowych aminokwasów białkowych. Odgrywa kluczową rolę w pobudzeniu neuroprzekaźników do produkcji dopaminy i noradrenaliny. Odpowiadają one za odczuwalność zmęczenia oraz koncentrację.

 

BCAA to aminokwasy rozgałęzione, posiadające działania przeciwkataboliczne. Opóźniają poczucie zmęczenia i przyśpieszają proces odnowy. Ich regularne stosowanie sprzyja anabolizmowi masy mięśniowej oraz skuteczniej hamuje jej rozpad.

 

 

 

 

Ze względu na uniwersalność i szerokie spektrum działania suplement Formexplode rekomendowany jest zarówno zawodowym sportowcom, jak i osobom trenującym amatorsko. Poza wzrostem masy mięśniowej i poprawą kondycji gwarantuje również dodatkowe korzyści: wspomaga odchudzanie, wpływa na szybszą regenerację organizmu, poprawia potencję, wspiera układ immunologiczny, zmniejsza potliwość, działa detoksykacyjnie. A to wszystko już w kilka tygodni!

Polecane

Ćwiczenia z dziećmi? Nowe trendy wśród młodych mam

Ćwiczenia z dziećmi? Nowe trendy wśród młodych mam

Chciałabyś poćwiczyć, żeby odzyskać sylwetkę, którą...

Najlepszy sport rodzinny

Najlepszy sport rodzinny

Uprawianie sportu całą rodziną to świetny sposób na...

W co wyposażyć salę gimnastyczną?

W co wyposażyć salę gimnastyczną?

Każda sala gimnastyczna powinna być wyposażona w...

Erytropoetyna: jak działa i gdzie ją kupić?

Erytropoetyna: jak działa i gdzie ją kupić?

Erytropoetyna jest białkiem stymulującym produkcję...

Galeria zdjęć

Martwy ciąg - jakie korzyści daje i jak go bezpiecznie wykonywać? Jaką dietę stosować przy regularnym trenowaniu CrossFitu? Trening na czczo. Jak go sobie ułatwić? Odżywka białkowa na odchudzanie