FORMEXPLODE – niezawodny sposób na przyrost masy

Szukasz produktu, który wzmocni efekt treningu, wpływając na szybszy przyrost masy mięśniowej? Wypróbuj Formexplode - suplement o potrójnym działaniu, stworzony dla prawdziwych mężczyzn.

Skuteczność Formexplode opiera się na trójfazowym działaniu: w pierwszym etapie składniki preparatu oczyszczają organizm z toksyn i nadmiaru wody. W drugim wpływają bezpośrednio na mięśnie, przyspieszając ich wzrost oraz zamieniając tkankę tłuszczową w mięśniową. Ostatnia faza służy utrwaleniu i stabilizacji efektów. Opracowana w ten sposób formuła sprawia, że organizm jest lepiej przygotowany na przyjęcie dostarczanych składników, szybciej je wchłania i zatrzymuje na dłużej. Regularne przyjmowanie preparatu zapewnia większą wytrzymałość mięśni i ścięgien we wszystkich partiach ciała, mniejszą podatność na kontuzje, wzrost energii oraz poprawę wydolności kondycyjnej. Takie efekty umożliwia najwyższy stopień czystości substancji aktywnych: w skład preparatu wchodzi 30 składników, dobranych na podstawie wieloletnich badań. Wśród nich warto wymienić pięć wiodących:

 

L-Arginina uczestniczy w syntezie kreatyny - związku niezbędnego do przechowywania energii w mięśniach. Stymuluje wydzielanie tlenku azotu, który rozszerza naczynia krwionośne, pozwalając im odpowiednio wykorzystać substancje odżywcze zawarte we krwi. Ponadto korzystnie wpływa na poprawę wydolności organizmu.

 

Kreatyna niezbędna przy rzeźbieniu i kształtowaniu sylwetki, posiada silne właściwości anaboliczne oraz ergogeniczne, przyśpieszające przyrost masy mięśniowej. Dzięki niej mięśnie stają się większe, nabierają siły i wytrzymałości. Kreatyna wspiera również proces regeneracji w czasie przerw między treningami.

 

L-karnityna zmniejsza liczbę mikrouszkodzeń mięśni, przyśpiesza ich regenerację i nadbudowę. Wspomaga proces redukcji tkanki tłuszczowej, zapobiega efektowi jo-jo. Gwarantuje poprawę wytrzymałości, kondycji oraz wydolności organizmu, jest doskonałym źródłem energii w czasie dni treningowych.

 

L-Tyrozyna to jeden z podstawowych aminokwasów białkowych. Odgrywa kluczową rolę w pobudzeniu neuroprzekaźników do produkcji dopaminy i noradrenaliny. Odpowiadają one za odczuwalność zmęczenia oraz koncentrację.

 

BCAA to aminokwasy rozgałęzione, posiadające działania przeciwkataboliczne. Opóźniają poczucie zmęczenia i przyśpieszają proces odnowy. Ich regularne stosowanie sprzyja anabolizmowi masy mięśniowej oraz skuteczniej hamuje jej rozpad.

 

 

 

 

Ze względu na uniwersalność i szerokie spektrum działania suplement Formexplode rekomendowany jest zarówno zawodowym sportowcom, jak i osobom trenującym amatorsko. Poza wzrostem masy mięśniowej i poprawą kondycji gwarantuje również dodatkowe korzyści: wspomaga odchudzanie, wpływa na szybszą regenerację organizmu, poprawia potencję, wspiera układ immunologiczny, zmniejsza potliwość, działa detoksykacyjnie. A to wszystko już w kilka tygodni!

Polecane

Ćwiczenia z dziećmi? Nowe trendy wśród młodych mam

Ćwiczenia z dziećmi? Nowe trendy wśród młodych mam

Chciałabyś poćwiczyć, żeby odzyskać sylwetkę, którą...

Jaką dietę stosować przy regularnym trenowaniu CrossFitu?

Jaką dietę stosować przy regularnym trenowaniu CrossFitu?

Przy aktywności fizycznej typu CrossFit konieczne jest...

Wyposażenie obiektów sportowych

Wyposażenie obiektów sportowych

Wyposażenie obiektu sportowego jest jednym z...

Przekąski warzywne, które pokochasz!

Przekąski warzywne, które pokochasz!

Kto powiedział, że przekąski to tylko niezdrowe kulinarne...

Galeria zdjęć

Jak pokonać ciągłe zmęczenie? Jak zwalczyć zakwasy? Jak obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne? Przekąski warzywne, które pokochasz!